O nas

Logistyka magazynowa

Praca w naszych magazynach wymaga odpowiedzialności, dokładności, energii i zaangażowania, więc bardzo ważna jest dla nas dobra organizacja, ale również efektywna współpraca i przyjazna atmosfera. Kultura naszej pracy opiera się na zaufaniu i wsparciu w zespole. Pracujemy w systemie zmianowym (2 lub 3 zmiany w zależności od lokalizacji) w nowoczesnych, wysoko zautomatyzowanych magazynach.

Kluczowe obszary w magazynie

W naszych obiektach magazynowych (4 Centra Dystrybucyjne – w Pruszczu Gdańskim, Gdańsku, Brześciu Kujawskim i Bukareszcie oraz 4 Fulfillment Centers - w Pruszczu Gdańskim, Jasionce k. Rzeszowa, Bukareszcie, Bratysławie) zatrudniamy pracowników w obszarach operacji magazynowych, utrzymania ruchu i planowania.

Operacje magazynowe

Naszym celem w ramach tego obszaru jest zapewnienie szybkiego i dokładnego kompletowania zamówień oraz optymalizacja wykorzystania przestrzeni magazynowej.

Zatrudniamy tu m.in magazynierów, operatorów wózków widłowych, czy pracowników kompletacji zamówień.

Utrzymanie ruchu

W ramach tego obszaru odpowiadamy za zapewnienie sprawnego funkcjonowania urządzeń, maszyn oraz infrastruktury wykorzystywanych w procesach logistycznych, takich jak wózki widłowe, taśmy transportowe, systemy sortujące czy urządzenia do pakowania. Głównym celem działu utrzymania ruchu jest minimalizacja przestojów oraz zapewnienie ciągłości pracy i bezpieczeństwa operacyjnego.

W tym obszarze zatrudniamy m.in operatorów utrzymania ruchu, dyspozytorów, elektromechaników czy elektryków.

Planowanie

W tym obszarze odpowiadamy za zapewnienie płynności i efektywności procesu planowania zamówień, zapewniając, że towar jest dostępny zgodnie z potrzebami klientów oraz że procesy magazynowe przebiegają sprawnie i zgodnie z planem.

Zatrudniamy tu specjalistów ds. planowania zamówień.

Proces rekrutacji

Krok 1Analiza aplikacji

Zapoznaj się z dostępnymi ofertami pracy i zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko. Przeanalizujemy Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą, jeśli spełni ona wymagania stanowiska.

Krok 2Rozmowa kwalifikacyjna

Poznajmy się! To świetna okazja dla Ciebie, by dowiedzieć się więcej o LPP Logistics i pracy, jaką możemy Ci zaoferować. Dla nas to szansa, by poznać Cię lepiej i dowiedzieć się więcej nt. Twoich doświadczeń i umiejętności.

Krok 3Testy lub zadania praktyczne

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska, poprosimy Cię o wykonanie dodatkowego zadania, które będzie miało na celu sprawdzenie Twoich umiejętności praktycznych.

Krok 4Witamy w LPP Logistics!

Gratulacje! Zakończyliśmy proces rekrutacyjny i cieszymy się, że jesteś z nami. Już niebawem rozpoczniesz swoją przygodę w LPP Logistics. Czekamy na Ciebie!

Benefity

Zobacz, jakie benefity oferujemy naszym pracownikom

Icon

Program wsparcia pracowników heLPP

Inicjatywa mająca na celu bezpłatne wsparcie Pracowników w poradzeniu sobie z trudnościami w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym.

Icon
Icon

Zniżki na produkty marek LPP

Talony uprawniające do 25% zniżki podczas zakupów online i w sklepach stacjonarnych marek Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay dla Ciebie i Twoich bliskich.

Icon

Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, możliwość rozszerzenia pakietu medycznego i ubezpieczenia na członków rodziny.

Icon
Icon
Icon

Dofinansowanie dojazdów do pracy

W wybranych lokalizacjach zapewniamy naszym pracownikom darmową komunikację z wielu okolicznych miejscowości.

Icon

Dofinansowanie kursów i szkoleń

Własna platforma e-learningowa, regularne webinary o różnorodnej tematyce w języku polskim i angielskim, możliwość zdobycia uprawnień.

Icon

Program rekomendacji pracowników

Wspólnie budujemy zgrane zespoły i tworzymy dobrą atmosferę! Poleć do pracy swojego znajomego i otrzymaj dodatkowe wynagrodzenie!