O nas

Logistyka centralna

Struktura naszej logistyki centralnej jest złożona, więc specyfika pracy różni się w zależności od działu i stanowiska. Łączy nas odpowiedzialność za procesy, które mają realny wpływ na funkcjonowanie i rozwój dystrybucji towarów marek Grupy LPP. Kultura naszej pracy opiera się na zaufaniu, bliskiej współpracy i wsparciu w zespole.

Kluczowe obszary w biurze

Zatrudniamy specjalistów TSL w następujących obszarach: supply chain, automatyka i inżynieria logistyczna, analizy logistyczne oraz logistyka e-commerce. Zobacz, czy w którymś z nich widzisz miejsce dla siebie!

Supply chain

Nasi pracownicy są wyspecjalizowani w obsłudze dużych wolumenów w różnych gałęziach transportu – morskim, drogowym, kolejowym, lotniczym i kurierskim. Wdrażają dedykowane rozwiązania pod konkretne projekty klienta.

Do tego obszaru zatrudniamy m.in specjalistów ds. spedycji, specjalistów ds. importu i eksportu czy specjalistów ds. dystrybucji e-commerce.

Automatyka i inżynieria

W naszej pracy wykorzystujemy zaawansowane technologie oraz metody inżynieryjne w celu doskonalenia i optymalizacji procesów logistycznych. Obejmuje to szeroki zakres działań, które mają na celu zwiększenie efektywności, redukcję kosztów, poprawę jakości oraz zminimalizowanie ryzyka w działaniach logistycznych.

Do tego obszaru zatrudniamy inzynierów procesów logistycznych i inżynierów ds. automatyki magazynowej.

Analizy logistyczne

W ramach tego obszaru badamy dane i informacje w celu uzyskania głębszego zrozumienia procesów logistycznych, identyfikacji obszarów do poprawy i podejmowania trafnych decyzji. Obejmuje to zastosowanie różnorodnych technik analitycznych i narzędzi do analizy danych logistycznych, takich jak dane dotyczące produkcji, zapasów, przepływu towarów, tras transportowych, czy kosztów operacyjnych.

W tym obszarze zatrudniamy specjalistów ds. analiz logistycznych.

Proces rekrutacji

Krok 1Analiza aplikacji

Zapoznaj się z dostępnymi ofertami pracy i zaaplikuj na interesujące Cię stanowisko. Przeanalizujemy Twoją aplikację i skontaktujemy się z Tobą, jeśli spełni ona wymagania stanowiska.

Krok 2Rozmowa kwalifikacyjna

Poznajmy się! To świetna okazja dla Ciebie, by dowiedzieć się więcej o LPP Logistics i pracy, jaką możemy Ci zaoferować. Dla nas to szansa, by poznać Cię lepiej i dowiedzieć się więcej nt. Twoich doświadczeń i umiejętności.

Krok 3Testy lub zadania praktyczne

W przypadku rekrutacji na niektóre stanowiska, poprosimy Cię o wykonanie dodatkowego zadania, które będzie miało na celu sprawdzenie Twoich umiejętności praktycznych.

Krok 4Witamy w LPP Logistics!

Gratulacje! Zakończyliśmy proces rekrutacyjny i cieszymy się, że jesteś z nami. Już niebawem rozpoczniesz swoją przygodę w LPP Logistics. Czekamy na Ciebie!

Benefity

Zobacz, jakie dodatkowe udogodnienia oferujemy naszym pracownikom.

Icon

Program wsparcia pracowników heLPP

Inicjatywa mająca na celu bezpłatne wsparcie Pracowników w poradzeniu sobie z trudnościami w 3 obszarach: psychologicznym, finansowym i prawnym.

Icon

Zniżki na produkty marek LPP

Talony uprawniające do 25% zniżki podczas zakupów online i w sklepach stacjonarnych marek Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay dla Ciebie i Twoich bliskich.

Icon

Opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe

Prywatna opieka medyczna, karta Multisport i ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach, możliwość rozszerzenia pakietu medycznego i ubezpieczenia na członków rodziny.

Icon
Icon

Inicjatywy dobroczynne - Fundacja LPP

Misją Fundacji LPP jest pomoc osobom zagrożonym wykluczeniem społecznym.​ Wspieramy również instytucje ochrony zdrowia oraz realizujemy projekty na rzecz ekologii i ochrony środowiska.

Icon

Firmowa drużyna sportowa - LPP Team

Sekcja biegowa, kolarska, triathlonowa - finansowanie startów sportowych przez firmę w ramach uczestnictwa w drużynie LPP Team.

Icon
Icon

Szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne

Własna platforma e-learningowa, regularne webinary o różnorodnej tematyce w języku polskim i angielskim.

Zobacz, gdzie możesz pracować. Odwiedź naszą centralę w Pruszczu Gdańskim.