LPP LOGISTICS

Twórz z nami jedną z największych firm logistycznych w Polsce!

Specjaliści różnych obszarów TSL (transport, spedycja, logistyka) mają u nas możliwość rozwoju poprzez realizację zadań na skalę światową, dzięki najlepszym narzędziom, topowej technologii i stabilności płynącej z pracy dla klienta wewnętrznego.

Dlaczego warto dołączyć do LPP Logistics?

Dynamicznie rozwijające się LPP Logistics to idealne miejsce dla osób, które świetnie odnajdują się w dynamice branży TSL, nieustannie się rozwijają, podejmują nowe wyzwania i błyskawicznie reagują na zmiany rynkowe.

Przekonaj się, jakie możliwości daje praca w jednej z największych firm logistycznych w Polsce.

Współpraca i szacunek

Icon

Jesteśmy różni pod kątem płci, wieku czy wartości, ale razem dowodzimy, że duża skala zespołu może iść w parze z przyjacielskimi relacjami i codziennym szacunkiem.

Światowa skala

Icon

Dostarczamy produkty marek LPP do blisko 40 krajów na trzech kontynentach. Umożliwiają nam to nasze nowoczesne centra dystrybucyjne i fulfillment centers zlokalizowane nie tylko w Polsce, ale również w Rumunii i na Słowacji.

Stabilność

Icon

Grupa LPP, do której należy LPP Logistics, działa na rynku już od ponad 30 lat. Jesteśmy stabilnym pracodawcą, który obronną ręką wyszedł z kryzysu związanego z pandemią czy wojną w Ukrainie.

Rozwój i wyzwania

Icon

Nasza firma nieustannie się rozwija, w planach mamy uruchomienie kolejnych obiektów magazynowych. U nas nie ma miejsca na monotonię, każdy dzień daje nowe spojrzenie na funkcjonowanie procesów logistycznych.

Nowe technologie

Icon

Wykorzystujemy autorskie koncepty IT przy projektowaniu i tworzeniu zautomatyzowanych rozwiązań logistycznych – od technologii RFID, przez operacje integrujące systemy kurierskie, po własne rozwiązania common stock.

Znajdź pracę w LPP Logistics!

Branża logistyczna ciągle pędzi do przodu, a my wyznaczamy tempo. Jeśli liczysz na nowe wyzwania każdego dnia, LPP Logistics to miejsce dla Ciebie – napędzane technologią i zaufaniem.

Praca w biurze

Na stanowiska biurowe zatrudniamy głównie do Centrali LPP Logistics, która znajduje się w Pruszczu Gdańskim. Pracuje tu blisko 200 specjalistów w następujących obszarach: supply chain (spedycja, agencja celna, dystrybucja B2B, transport intermodalny, dystrybucja e-commerce), automatyka i inżynieria logistyczna, analizy logistyczne oraz logistyka e-commerce.

Praca w magazynie

W naszych obiektach magazynowych (4 Centra Dystrybucyjne – w Pruszczu Gdańskim, Gdańsku, Brześciu Kujawskim i Bukareszcie oraz 4 Fulfillment Centers - w Pruszczu Gdańskim, Jasionce k. Rzeszowa, Bukareszcie, Bratysławie) zatrudniamy pracowników w obszarach operacji magazynowych, utrzymania ruchu i planowania.